jsme nedostupní od 1. 1. 2024

vážení klienti,
chvíli tu pro vás nebudeme.

Budeme nějaký čas mimo Česko a do té doby vám nemůžeme s péčí o vaší techniku pomoci. Pokud byste chtěli radu, napište nám na email. Budeme se brzy těšit!

časté dotazy

pokud jste odpověd nenašli, napiště nám

V sekci “Ceník” si jednoduše vyberete službu a stisknutím tlačítka “Objednat” se dostanete do sekce “Objednávka”. Zde vyplníte údaje o sobě a vaší fototechnice. Společně s tím navolíte službu, nebo služby, které jste si předtím vybrali. Až budete mít vše vyplněné, tak stisknete “Odeslat”. My objednávku co nejrychleji vyřídíme a odešleme vám instrukce na váš uvedený e-mail.

Máte dvě možnosti. Můžete osobně na adrese Rusko 256, Kouřim, nebo zaslat na stejnou adresu řádně zabalený balík. Tradičně používáme Zásilkovnu, ale nebráníme se i jiným kurýrům.

U balíčku komplet apsc i fullframe je doba čištění zhruba 2-3 dny. Čištění senzoru si můžeme domluvit i na počkání.

Ano, přijímáme. Ze zahraničních zpravidla ze Slovenska, ale v dnešní době není problém vyčistit vaši fototechniku i pokud bydlíte na opačné straně světa.

U nás ano. Čištění vašeho fullframe či aps-c senzoru bezpečné je. Po čištění na senzoru nezůstávají žádné mapy, či fleky. Prosíme, aby byl fotoaparát s nabitou baterkou a objektivem, případně krytkou těla.

Hydrofobní ochranu lze aplikovat na těla fotoaparátů, kamer, objektivů a příslušenství. Jsme certifikovaní firmou 1971 NanoCoating na aplikaci hydrofobních povlaků. Hydrofobní ochrana funguje na bázi 3D matic, které odpuzují vlhkost, vodu, prach, UV záření a disponuje také tvrdostí H9, která dokáže ochránit i před menším poškrábáním. Máme hydrofobní ochranu na různé materiály – plast, gumu, sklo, kov i látku.

Aplikujeme pouze ochranná skla s tvrdostí 9H. Skladem máme nejčastější rozměry displejů.

Nejčastěji děláme retuš škrábanců v odstínu techniky. V případě hlubšího poškození děláme i výplň škrábanců a následné barvení. Také opravujeme odlepené gumy, antireflexní vrstvy na displejích a jiné.